Reference

Vážená paní ředitelko Ebenstreitová.

Štěpán úspěšně složil zkoušky FCE a tak bych Vám chtěla poděkovat a zároveň se s Vámi alespoň takto rozloučit.

Těch 11 let, kdy k Vám Štěpán chodil do kurzů, uteklo jako voda. Kurzy v Rybičce byly opravdu tou nejlepší investicí do Štěpánovo vzdělání a já Vám tímto děkuji za to, jak svou práci děláte, jaké kvalitní lektory vybíráte a jakým stylem učíte. Nese to své ovoce!

Přeji Vám do dalších let mnoho úspěšných studentů, spokojených rodičů a v osobním životě hlavně pevné zdraví!

Se srdečným pozdravem,

Linda Tomečková

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Moc děkujeme za všechno, jste vynikajíí jazyková škola. Lenka Hlavsová

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Děkujeme za dlouhá léta, která u Vás naše dcery strávily při výuce angličtiny / a částečně němčiny /. Vaši jazykovou školu budeme i nadále doporučovat, byli jsme u Vás moc spokojení.

Přejeme hodně štěstí a spoustu spokojených klientů.

Jarošovi


Vážená paní ředitelko, dcera naštěvovala Vaši školu sedm let a několikrát se zúčastnila letního tábora. Vždy byla velmi spokojená a s radostí bude na vše vzpomínat. Díky Vám

a Vašim lektorům zvládá anglický jazyk s lehkostí, důkazem je, že nejednou byla pochválena za výsledky učiteli angličtiny na základní škole.

Ráda bych Vám touto cestou vyjádřila úctu a poděkovala za Vaši záslužnou práci a kvalitní pedagogickou činnost lektorů. Mají obrovskou snahu předat dětem, studentům to nejlepší. Přeji Vám hodně sil, trpělivosti a radosti z úspěchů Vašich studentů.

S pozdravem a přáním pevného zdraví Jana Šebestová  


Ráda bych Vám poděkovala za všechny roky, které Adélka strávila s výukou ve Vaší škole, byli jsme spokojeni.

Přeji Vám i Vaší škole ať se moc daří! S pozdravem a díky, Michaela Morávková


Chtěla bych Vám moc poděkovat za to, jak u vás výuka probíhá. Absolvovala jsem u Vás od mých asi 11 let různé kurzy angličtiny včetně těch přípravných pro PET a FCE a vždy jsem byla moc spokojená. Paní učitelky, lektorky byly všechny skvělé. Navíc obě zkoušky jsem zvládla úspěšně a vím, že bez Vaší pomoci by se mi to rozhodně nepovedlo. Chodila jsem k vám moc ráda. Ještě jednou děkuji. Barbora Minková


Chtěli bychom vám moc poděkovat za veškerou péči, kterou jste našim dvěma dětem Klárce a Ondřejovi za těch mnoho let věnovali.  Všichni lektoři byli skvělí, spolupráce s vámi výborná. 

Přejeme vám hodně štěstí do dalších let.  Kutílkovi


 

Chci moc poděkovat Vám a skvělé Kátě a Jakubovi za vedení online výuky. Byli jste úžasní a my se budeme od září moc těšit na osobní setkání. Přeji klidné:-) léto všem a zdravím za sebe i dcery: Manku a Káju Tomešovi.


Děkuji, mnohokrát za vše! Online výuku jste zvládli bezvadně a hlavně zábavně! Pěkné léto celé vaší škole a v září opět na značkách!!!! :-) Děkuji a mějte se! Töpferová Veronika.;-)


Dobry den pani reditelko, nejprve Vam chci moc podekovat, jak jste s lehkosti a noblesou uplne plynule presla s detmi na online vyuku. Ellinka a nejen ona byla Vasim napadem nadsena a hlavne jste zareagovala, jako prvni ze vsech ucitelu i skol-uzasne. Ellinka ma diky Vam v anglictine absolutne skvele vysledky a hlavne -“mluvi” i mimo Vase hodiny :-) Pani reditelko, hlavne Vam chci za vsechno a hlavne za tento hekticky skolni rok, alespon takto, podekovat a poprat Vam pohodove a zaslouzene prazdniny :-) Tesime se pristi rok. S pozdravem  Katerina Opavova s Elli a Maxikem


"Ráda bych vyjádřila naše nadšení z výuky angličtiny. Na prvním místě stojí nadšení syna, lekce navštěvuje rád, těší se na ně. Nám jako rodičům se líbí způsob výuky a získané znalosti, i když je sledujeme jen na domácí práci. Výborné je, že kurz dává motivaci i odvahu mluvit. Kdykoli se naskytne příležitost komunikovat v angličtině, syn se hned hrne do rozhovorů. Není pro něj bariérou ani situace, kdy nezná konkrétní termín, nebojí se vysvětlovat, věc opsat. I přes nabitý rozvrh má angličtinu mezi prioritami i na příští rok."
Helena Vojtášková


"Chtěla bych Vám poděkovat za Jazykovou školu Rybička. Úžasné lektorky, nápaditá výuka hrou, kvalitní studijní materiály. Veliká ochota a vstřícnost ze strany školy. Děti jí navštěvují 3 rok a oba do ní chodí moc rády. 110 minut výuky je moc fajn, probíraná látka se snadněji pochopí. Za nás veliké nadšení i díky. Školu budou děti navštěvovat i nadále. Ještě jednou Vám moc děkujeme."
S pozdravem Jiřina Hurychová


"Rádi bychom vyjádřili naši spokojenost s kvalitou výuky anglického jazyka v jazykové škole Rybička. Syn se zde učí angličtinu již pátým a dcera třetím rokem a jejich pokroky jsou úžasné. Paní lektorka je profesionál, na hodiny je vždy bezvadně připravená a výuku vede velice zábavnou formou. Děti sem chodí opravdu rády. Také už se těší na další letní rybičkový tábor. Loni se jim odtamtud ani nechtělo domů.
Rolfesovi


"Vážená paní ředitelko,
obě naše děti navštěvují Jazykovou školu Rybička (výuku anglického jazyka) již několik let (strarší dcera celkem 6 let, syn 2 roky). Ráda bych Vám touto cestou vyjádřila pochvalu za celkovou úroveň obou kurzů a kvalitu výuky. Po celou dobu jsme spokojeni jak s jednotlivými lektory, tak s Vaší vstřícností a organizací. Rádi Vašich kurzů využijeme i v příštích letech.
"
Klára Macková


"V Rybičce jsem měla postupně dvě děti a kdybych měla další, neváhám, komu ho ve výuce anglického jazyka svěřit. Obě se díky Rybičce výrazně zlepšily ve spontánním anglickém projevu a to co umí či v danou dobu uměly bylo více než základní školou dílem právě Rybičky. Oceňuji zejména laskavý přístup vyučujících k dětem, který respektuje jejich individualitu i v případě jejich vzdělávacích specifik, přátelskou atmosféru, která jim učení neznechucuje a dělá z něj zábavu, i fundovanost lektorů, kteří se o děti starají. Malé kolektivy Rybičky považuji pro zvládnutí jazyka za optimální a daleko lepší, nežli individuální výuku. I když umím sama anglicky dobře, nebyla bych jim schopna dát víc."
Děkuji, maminka Anežky a Vítka Soukupových


"Syn navštěvuje JŠ Rybička (Aj) 7. rokem. Za tu dobu absolvoval zajímavý zájezd do Anglie a úspěšně složil zkoušku PET, nyní se připravuje na FCE. Mladší dcera chodí na kurzy Aj 4. rok. Pokud mohu posoudit, oba angličtina v Rybičce baví a na jejich jazykové úrovni je to vidět. Chtěla bych poděkovat celému týmu JŠ Rybička za skvělý přístup k „dětem“ v kurzech i za vstřícnost ve všech organizačních záležitostech."
Gabriela Bjalkovská


"Dcera 14 let, dochází do JŠ Rybička 6.rokem na výuku angličtiny. Díky pokročilé znalosti angl.jazyka byla přijata na gymnázium s rozšířenou výukou jazyků Na Vítězné pláni, velmi dobře si tam v angličtině vede, připravovat se díky náskoku nemusí. Na dovolené plynně rozmlouvala v angličtině s Holanďany,velmi dobře rozuměla. Ráda bych vyzvedla skvělý přístup paní učitelky Rudišové ke studentům, mají ji opravdu rádi.
Zdravím Vás a přeji samé pracovní úspěchy.
"
I.Češková


"Náš syn navštěvuje jazykovou školu Rybička již od školkového věku. Ve svých 10 letech velmi dobře rozumí mluvené angličtině a čte anglické knížky. Hodiny v Rybičce jsou zábavné a každá hodina znamená pro syna pokrok v mluveném projevu a používání anglické gramatiky. Velmi si cením výběru pedagogů – syn získal velmi dobrou výslovnost :), aniž by hodiny vedli rodilí mluvčí. Výuka v Rybičce je neporovnatelná s výukou a jejími výsledky na základní škole."
Jeanne Bočková

Spolupracujeme