O nás

Naše jazyková škola vznikla v roce 1999. Původně jsme vyučovali děti předškolního a školního věku v námi pronajaté a kvalitně vybavené učebně v Základní škole Na Beránku. Na základě četných referencí spokojených rodičů jsme výuku rozšířili i do dalších částí Prahy a okolí. Naše učebny jsou na Kačerově, kde sídlíme. Dále máme učebny v Hloubětíně – Praha 9 a v Dolních Břežanech.

Specializujeme se na výuku angličtiny

Kromě standardních kurzů angličtiny pořádáme letní tábory s výukou angličtiny pro dětipoznávací zájezdy do Anglie. Dále vyučujeme němčinu, španělštinu a francouzštinu.

Úspěchy naší práce lze přičíst tomu, že lektoři a lektorky jsou vybíráni přísným výběrovým řízením, náš tým je z větší části stálý a neustále se snažíme zdokonalovat ve své práci. Vyučujeme podle nejnovějších metod výuky jazyků, používáme velmi kvalitní učebnice a máme mnoho dalších výukových pomůcek. Další naší předností jsou malé skupinky studentů, v kurzech máme 4 – 8 dětí.

Návaznost našich kurzů je zajištěna. Dětem, které k nám chodí, nabízíme po splnění požadované úrovně přípravné kurzy ke zkouškám PET a FCE, od září 2020 NOVĚ CAE. Úspěšné složení zkoušek dětí je pak potvrzením o naší dobré práci. Rodiče se mohou přesvědčit, že vynaložené prostředky na jazykové vzdělání jejich dětí nebyly zbytečné.

Navíc jsme rozšířili výuku i pro dospělé. Máme kurzy všech úrovní. Výhodou je malá skupinka posluchačů – 4 – 8.

Od podzimu 2020 jsme členy Asociace jazykových škol.
Videoprezentace


Naše škola

Jazykový tábor Rybička

Další generace

Sněhurka

Letní tábor s Rybičkou

Spolupracujeme