Reference

"Ráda bych vyjádřila naše nadšení z výuky angličtiny. Na prvním místě stojí nadšení syna, lekce navštěvuje rád, těší se na ně. Nám jako rodičům se líbí způsob výuky a získané znalosti, i když je sledujeme jen na domácí práci. Výborné je, že kurz dává motivaci i odvahu mluvit. Kdykoli se naskytne příležitost komunikovat v angličtině, syn se hned hrne do rozhovorů. Není pro něj bariérou ani situace, kdy nezná konkrétní termín, nebojí se vysvětlovat, věc opsat. I přes nabitý rozvrh má angličtinu mezi prioritami i na příští rok."
Helena Vojtášková


"Chtěla bych Vám poděkovat za Jazykovou školu Rybička. Úžasné lektorky, nápaditá výuka hrou, kvalitní studijní materiály. Veliká ochota a vstřícnost ze strany školy. Děti jí navštěvují 3 rok a oba do ní chodí moc rády. 110 minut výuky je moc fajn, probíraná látka se snadněji pochopí. Za nás veliké nadšení i díky. Školu budou děti navštěvovat i nadále. Ještě jednou Vám moc děkujeme."
S pozdravem Jiřina Hurychová


"Rádi bychom vyjádřili naši spokojenost s kvalitou výuky anglického jazyka v jazykové škole Rybička. Syn se zde učí angličtinu již pátým a dcera třetím rokem a jejich pokroky jsou úžasné. Paní lektorka je profesionál, na hodiny je vždy bezvadně připravená a výuku vede velice zábavnou formou. Děti sem chodí opravdu rády. Také už se těší na další letní rybičkový tábor. Loni se jim odtamtud ani nechtělo domů.
Rolfesovi


"Vážená paní ředitelko,
obě naše děti navštěvují Jazykovou školu Rybička (výuku anglického jazyka) již několik let (strarší dcera celkem 6 let, syn 2 roky). Ráda bych Vám touto cestou vyjádřila pochvalu za celkovou úroveň obou kurzů a kvalitu výuky. Po celou dobu jsme spokojeni jak s jednotlivými lektory, tak s Vaší vstřícností a organizací. Rádi Vašich kurzů využijeme i v příštích letech.
"
Klára Macková


"V Rybičce jsem měla postupně dvě děti a kdybych měla další, neváhám, komu ho ve výuce anglického jazyka svěřit. Obě se díky Rybičce výrazně zlepšily ve spontánním anglickém projevu a to co umí či v danou dobu uměly bylo více než základní školou dílem právě Rybičky. Oceňuji zejména laskavý přístup vyučujících k dětem, který respektuje jejich individualitu i v případě jejich vzdělávacích specifik, přátelskou atmosféru, která jim učení neznechucuje a dělá z něj zábavu, i fundovanost lektorů, kteří se o děti starají. Malé kolektivy Rybičky považuji pro zvládnutí jazyka za optimální a daleko lepší, nežli individuální výuku. I když umím sama anglicky dobře, nebyla bych jim schopna dát víc."
Děkuji, maminka Anežky a Vítka Soukupových


"Syn navštěvuje JŠ Rybička (Aj) 7. rokem. Za tu dobu absolvoval zajímavý zájezd do Anglie a úspěšně složil zkoušku PET, nyní se připravuje na FCE. Mladší dcera chodí na kurzy Aj 4. rok. Pokud mohu posoudit, oba angličtina v Rybičce baví a na jejich jazykové úrovni je to vidět. Chtěla bych poděkovat celému týmu JŠ Rybička za skvělý přístup k „dětem“ v kurzech i za vstřícnost ve všech organizačních záležitostech."
Gabriela Bjalkovská


"Dcera 14 let, dochází do JŠ Rybička 6.rokem na výuku angličtiny. Díky pokročilé znalosti angl.jazyka byla přijata na gymnázium s rozšířenou výukou jazyků Na Vítězné pláni, velmi dobře si tam v angličtině vede, připravovat se díky náskoku nemusí. Na dovolené plynně rozmlouvala v angličtině s Holanďany,velmi dobře rozuměla. Ráda bych vyzvedla skvělý přístup paní učitelky Rudišové ke studentům, mají ji opravdu rádi.
Zdravím Vás a přeji samé pracovní úspěchy.
"
I.Češková


"Náš syn navštěvuje jazykovou školu Rybička již od školkového věku. Ve svých 10 letech velmi dobře rozumí mluvené angličtině a čte anglické knížky. Hodiny v Rybičce jsou zábavné a každá hodina znamená pro syna pokrok v mluveném projevu a používání anglické gramatiky. Velmi si cením výběru pedagogů – syn získal velmi dobrou výslovnost :), aniž by hodiny vedli rodilí mluvčí. Výuka v Rybičce je neporovnatelná s výukou a jejími výsledky na základní škole."
Jeanne Bočková

Spolupracujeme